Sztuka i gorseciarstwo
Nasza marka bazuje na wykonywaniu gorsetów na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Twoje gorsetowe marzenia. Zanim zamówisz u nas gorset, przeczytaj poniższe zagadnienia.
Zamów gorset

OVERBUST

Gorset w typie Overbust to gorset, który obejmuje cały tułów, od piersi aż po biodra. Może być noszony jako samodzielny szykowny top, dopełniać sylwestrową stylizację, służyć jako góra ozdobnej sukni. Ten typ gorsetu jest bardzo czesto zamawiany z elegancką spódnicą do kompletu, tym samym tworząc w całości niepowtarzalną stylizację. W wersji z gładkiej bawełny może służyć jako dopasowany, modelujący top na codzień. Overbust jest to gorset, który wymaga najwięcej pracy oraz przymiarek - najpierw musimy stworzyć wstępny gorset próbny (tzw. mock'up), który da nam wgląd w to, czy szablon dobrze pasuje, czy gorset prawidłowo unosi i modeluje piersi, czy osobie zamawiającej jest w nim wygodnie. Taki gorset również musi więcej kosztować: cena gorsetu Overbust zaczyna się od 380 zł (w tej cenie jest wyżej wspomniany gorset próbny) + koszty wysyłki.
Jak się zmierzyć

UNDERBUST

Gorset w typie Underbust - bez wątpienia typ najczęsciej zamawiany przez klientów, najbardziej popularny. Sięga od linii pod biustem do bioder. Może być noszony na ubranie, jako zmyślny dodatek dopełniający stylizację, lub modelować sylwetkę pod ubraniem w wersji gładkiej, bawełnianej. Taki gorset jest również najlepszą opcją dla osób chcących zacząć swoją przygodę z gorsetami i trenowaniem talii. Underbust może mieć różne kształty górnej i dolnej linii, tym samym wyrażając różne style i charaktery. Będzie pasował zarówno do eleganckiej sukni, jak i mniej oficjalnych stylizacji (t-shirt + jeansy). Cenowo w tym przypadku zaczynamy od 280 zł + koszt wysyłki.
Jak się zmierzyć

WASPIE

Waspie to najmniejszy i najkrótszy rodzaj gorsetu (długość przodu raczej nie przekracza 20 cm). Bardziej przypomina pasek, choć nim nie jest, gdyż wciąż jest uzbrojony w metalowe fiszbiny. Z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, Waspie głównie skupia się na modelowaniu talii, lekko nachodząc na dolne żebra i raczej nie sięgając do linii kości miednicy, dzięki czemu jest najwygodniejszym typem gorsetu. Taki gorset również daje wiele możliwości stylizacyjnych. Może być gładki, klasyczny, bawełniany, a może być ozdobny, kolorowy, szalony. Wszystko zależy od osoby zamawiającej i jej wyobraźni. W tym przypadku zaczynamy od ceny 230 zł + koszt wysyłki.
Jak się zmierzyć

Crash Art